English EN Russian RU Turkish TR

Wanex Hakkında

Wanex Hakkında

Tekstil dünyasına 1998 yılından beri yeni renkler

Wanex Kids kurulduğu 1998 yılından itibaren güçlü bir başarı ivmesi yakalamış ve bu başarıylan Türkiye ve tüm dünya da tanınan sevilen bir marka haline gelmiştir ,kendi sektöründe “Lider Çocuk giyim Markası” olma özelliğini benimsemiş ve bu benimsediği vizyona layık bir marka olmak için de, “Hem kaliteli hem de sağlıklı üretim.” misyonunu özümseyerek çalışmalarına durmaksızın devam etmiştir.

Wanex Kids her dönem zengin, modayı takip eden koleksiyonları sayesinde, Türkiye’de ve ayrıca Avrupa, Amerika , Ortadoğu ve Türk Cumhuriyetlerinde çocukların beğenerek severek giydiği ve anne babaların tercih ettiği bir marka olmanın gururunu yaşıyoruz..

Vizyonumuz

Kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla, mutlu çalışanların etkileyici hizmet kalitesi ile ihtiyaç duyulan her noktada müşterimizle buluşturmak.

Misyonumuz

Yurt içi ve yurt dışın da öz sermayemizle büyüme hedeflerimizi gerçekleştirerek, hizmet kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlayarak çocuk mağazacılığı sektöründe öncü firma olmaktır.

0 +

Yıllık Deneyim

0 +

Katıldığımız Organizasyon

0 +

Kazanılan Ödüller

0 +

Hizmet Verdiğimiz Ülke

Bizimle İletişime Geçmekten Çekinmeyin.

Danışmak istediğiniz herhangi bir konuda iletişim sayfamızdaki bilgilerimizden veya formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.